25 november sinterklaaskienen, een avondje vol spanning en plezier

Op 25 november 2022 organiseert Klaverblad Eksplosion ’71 voor alle jeugdleden tot en met de D-jeugd en voor de kinderen (tot en met 12 jaar) van onze kader-, commissie-, en bestuursleden weer het oergezellige sinterklaaskienen in sporthal Gülick. En omdat wij het zo gezellig vinden, mag ieder jeugdlid één vriendje of vriendinnetje meenemen.

Het sinterklaaskienen is een activiteit vol spanning en plezier die al vele jaren binnen onze vereniging wordt georganiseerd. Ook dit jaar hebben de pieten weer een gaatje in hun drukke agenda kunnen vinden om gezellig met onze jeugd mee te kienen. De avond wordt gevuld met sinterklaasliedjes, heerlijke versnaperingen en twee rondes kienen. In elke ronde wordt er net zo lang gekiend tot iedereen een leuk prijsje heeft gewonnen. Niemand gaat dus met lege handen naar huis, en dat maakt het sinterklaaskienen bij Klaverblad Eksplosion ’71 extra leuk.