Klaverblad verenigingskamp 2018

Omdat wij graag zien dat onze leden naast het handbal veel plezier hebben bij Klaverblad Eksplosion ’71, organiseren we ook dit seizoen weer een spetterend verenigingskamp.

Het Klaverblad verenigingskamp 2018 is voor al onze jeugdleden vanaf de H/F-jeugd tot en met de A-jeugd en wordt gehouden in het weekend van 22 tot en met 24 juni 2018. Zo’n 60 jeugdleden en vrijwilligers vertrekken op vrijdag 22 juni 2018 om 17.00 uur vanaf sporthal Gülick in een touringcar naar de kamplocatie Bautershof in Sint-Truiden België. Het thema van dit jaar is ‘Indianen’.

Het Klaverblad verenigingskamp zit ook dit jaar weer boordevol activiteiten voor iedereen. Welke dat zijn houden we uiteraard nog even geheim, maar we maken er voor iedereen weer een te gek verenigingskamp van. Op zondag 24 juni zullen de jeugdleden en vrijwilligers omstreeks 16.45 uur weer terug zijn bij sporthal Gülick.